Používáte zastaralý prohlížeč, pro správnou funkci jej aktualizujte nebo použijte jiný.
Trhovosvinenská 50-55
Úvod Registrace Mapa s trasou Účastníci Výsledky Fotogalerie

Výsledky 4. ročníku ze dne 28.4.2018:

Trasa 12 km: 356 účastníků
Trasa 29 km: 350 účastníků

Trasa 88 km: Startovalo 37 účastníků, do cíle došlo 27 účastníků.

Odstartováno bylo v 0:05 hodin.

Účastník Čas příchodu na kontroly
Pořadí Jméno a příjmení Město Ročník Černé údolí
(19,5 km)
Pohoří na Šumavě
(38,5 km)
Malonty
(60 km)
Slavče
(80 km)
Cíl
(88 km)
Celkový čas
1. Martin Brožka Trhové Sviny 1969 2:18 5:15 7:48 10:41 11:35 11:30
2. Radek Čermín České Budějovice 1972 2:25 5:15 8:19 11:12 11:57 11:52
3. Milan Čaloud Větřní 1969 2:18 5:15 8:20 11:58 12:40 12:35
3. Martin Hrubý Český Krumlov 1973 2:18 5:15 8:20 11:58 12:40 12:35
4. Antonín Felenda Trhové Sviny 1958 2:42 5:47 9:08 12:00 13:11 13:06
5. Petra Rubášová Borovany 1970 2:43 5:37 9:10 12:34 13:25 13:20
6. Alice Flíčková Zliv 1970 2:22 5:35 9:05 12:38 13:35 13:30
6. Martina Veselá České Budějovice 1972 2:22 5:35 9:05 12:38 13:35 13:30
7. Tomáš Krejčík Praha - Průhonice 1973 2:25 5:43 9:29 12:59 13:55 13:50
8. Tomáš Kunert Domanín 1977 2:39 5:32 9:54 13:49 15:07 15:02
8. Aleš Dvořák Vodňany 1972 2:42 5:56 9:50 13:49 15:07 15:02
9. Tomáš Štětina České Budějovice 1989 2:43 5:50 9:52 14:10 15:30 15:25
10. Tomáš Krebs České Budějovice 1972 3:13 6:43 10:57 14:46 15:54 15:49
11. Jana Burešová Novosedly nad Nežárkou 1967 2:42 5:56 10:17 14:57 16:15 16:10
12. Gabriela Švaříčková České Budějovice 1974 3:11 6:43 11:09 15:18 16:28 16:23
12. Ladislav Hruška Rejta 1968 3:11 6:43 11:09 15:18 16:28 16:23
13. Petra Uchytilová Neplachov 1979 3:22 7:09 12:00 17:07 18:33 18:28
14. Václav Sedláček Hluboká nad Vltavou 1973 3:13 6:54 11:29 16:46 18:48 18:43
14. Jan Hadač Hluboká u Borovan 1988 3:22 6:56 11:29 16:46 18:48 18:43
15. Jan Šnejda Trhové Sviny 1985 3:26 8:00 14:04 19:31 21:13 21:08
15. Jakub Kocina Trhové Sviny 1985 3:26 8:00 14:04 19:31 21:13 21:08
16. David Maňhal Ledenice 1975 3:30 8:56 15:20 nestihl 22:53 22:48
16. Monika Klocová Trhové Sviny 1978 3:26 8:56 15:20 nestihla 22:53 22:48
17. Jaromír Látal Suchdol nad Lužnicí 1985 4:10 8:47 15:15 nestihl 23:18 23:13
17. Pavel Schandl Ledenice 1987 4:10 8:47 15:15 nestihl 23:18 23:13
18. Alice Korychová České Budějovice 1977 4:59 9:30 15:18 nestihla 23:24 23:19
18. Štěpánka Mikutková České Budějovice 1982 4:59 9:30 15:18 nestihla 23:24 23:19
19. Jan Kahoun Třebeč 1988 3:21 6:43 10:59 15:58 DNF
20. Vladimír Smolík Trhové Sviny 1969 3:21 7:24 12:50 Dobrk. Lhotka DNF
21. Veronika Šulistová Todně 1994 3:27 7:50 12:36 Ličov DNF
21. Anna Žohová Nežetice 1993 3:27 7:50 13:14 Ličov DNF
21. Lenka Táborská Netolice 1994 3:27 7:50 13:14 Ličov DNF
21. Ondřej Vala Kamenný Újezd 1990 3:27 7:50 13:14 Ličov DNF
22. Marian Lichtenberg Čakov 1986 3:26 8:56 15:20 Malonty DNF
23. Michaela Šímová České Budějovice 1978 5:01 nestihla Jednoty DNF DNF
24. Tomáš Mikuška Brloh 1988 3:21 7:33 Ulrichov DNF DNF
25. Pavel Vtelenský České Budějovice 1982 5:01 Černé Údolí DNF DNF DNF
HTML 5 CSS 3