Používáte zastaralý prohlížeč, pro správnou funkci jej aktualizujte nebo použijte jiný.
Trhovosvinenská 50-55
Úvod Registrace Mapa s trasou Účastníci Fotogalerie

Seznam účastníků:

Důležité: Startovní číslo, je zároveň číslo registrační a pod tímto se budete v KIC v den pochodu nahlašovat.

Skočit na: 26 km | 12 km

Dálkový 77 km
Startovní č.Jméno a příjmeníRočníkMěstoPlatba
401Petra Rubášová1970Borovanypřijata
402Martin Brožka1969Trhové Svinyna startu
403David Růžička1982České Budějovicepřijata
404Rolínková Jana1980České Budějoviceinfocentrum
405Vladimír Smolík1969Trhové Svinyna startu
406Jan Kahoun1988Třebečna startu
407Tomáš Krebs1972České Budějovicena startu
408Filip Smetana1985Větřnína startu
409Martin Hrubý1973Český Krumlovna startu
410Bc.Turková Iveta1973České Budějovicepřijata
411Macalíková Pavlína1984Trhové Svinyinfocentrum
412Jaromír Látal1985Suchdol nad Lužnicíinfocentrum
413Ladislav Hruška1968Rejtana startu
414Felenda Antonín1958Trhové Svinyinfocentrum
415Milan Čaloud1969Větřnína startu
416Masárová Libuše1981Otěvěkinfocentrum
417Gabriela Svaříčková1974Dobrá Voda u Č. B.na startu
418Josef Červíček1975Otěvěkpřijata
419Bumbová Martina1969České Budějovicena startu
420Šárka Hýsková1964České Budějovicena startu
421Bureš Miroslav1960Novosedly nad Nežárkouna startu
422Burešová Jana1967Novosedly nad Nežárkouna startu
426Martina Veselá1972České Budějovicena startu
427Alice Flíčková1970Zlivna startu
428Mirek Bonešický1992České Budějovicena startu
429Jan Šnejda1986Trhové Svinyna startu
430Mgr. Milan Hankovec1960Strakonicepřijata
431Pavel Schandl1987Ledenicena startu
432Pavel Cukr1987Ledenicena startu
433Jakub Kocina1985Trhové Svinyinfocentrum
434Marek Bílek1976Olešnicena startu
435Renata Bílková1979Olešnicena startu
436Jiří Trajer1991Trhové Svinyna startu
437David Maňhal1975Ledenicena startu
438Pavel Vondrák1977České Budějovicena startu
439Petr Selnar1974Táborna startu

Turistický 26 km
Startovní č.Jméno a příjmeníRočníkMěstoPlatba
201Robert Tuček1965Křemžepřijata
202Jana Tučková1966České Budějovicepřijata
203Veronika Tučková1987Hluboká nad Vltavoupřijata
204Eliška Kočová1981Březína startu
205Jiří Kočí1980Březína startu
206Jakub Kočí2006Březína startu
207Ondřej Kočí2011Březína startu
208Jurásková1952Trhové Svinyna startu
209Homolka Michal1981Trhové Svinyna startu
210Miroslava Matyášová1980Trhové Svinyna startu
211Homolka Michal2002Trhové Svinyna startu
212Miroslav Matyáš2003Trhové Svinyna startu
213Pavel Maslančík1986Trhové Svinyinfocentrum
214Nataša Prachařová1952Trhové Svinyinfocentrum
215Romana Blechová1982Slavoniceinfocentrum
216Martin Brůha1978České Budějoviceinfocentrum
217Vít Prachař1950Trhové Svinyinfocentrum
218Petruše Prenerová1962Žabovřeskyinfocentrum
219Jana Chocholová1967Hluboká nad Vltavouinfocentrum
220Jaroslav Brabec1990Trhové Svinyna startu
221Kristýna Brožková1994Trhové Svinyna startu
222Michal Marek1990Trhové Svinyna startu
223Vladimír Sokolík1961Trhové Svinypřijata
224Marta Sokolíková1961Trhové Svinypřijata
225Jaroslav Turner1953Prahana startu
226Hana Brožová1962Hostín u Mělníkana startu
227Strnad Bohumír1946České Budějovicena startu
228Bártíková Iveta1965Zlivna startu
229Bajgarová Johanka2003České Budějovicena startu
230Caplová Vlasta1953České Budějovicena startu
231Capl Pavel1951České Budějovicena startu
232Hartmannová Jana1970Třeboňinfocentrum
233Ing. Šafránková Martina1985Trhové Svinyinfocentrum
234Mgr. Cimlová Lenka1986Trhové Svinyinfocentrum
235Lenka Dvořáková1966Ohrazenína startu
236Kocmich Josef1950Trhové Svinyinfocentrum
237Eliška Felendová1976Srubecna startu
238Martin Felenda2006Srubecna startu
239Lukáš Felenda2009Srubecna startu
240Eliška Dvořáková1952Jindřichův Hradecna startu
241Marková Hana1955Trhové Svinyna startu
242Koželuhová Jitka1958Trhové Svinyna startu
244Kateřina Fulínová1986České Budějovicena startu
245Michal Hojda1986České Budějovicena startu
246Petr Kliment1981Římovpřevodem
247Václav Němec1975Ostrolovský Újezdinfocentrum
248Pavel Morávek1977České Budějovicena startu
249Jaroslav Dvořák1965Ohrazenína startu
250Romana Fischerová1971Trhové Svinyna startu
251Michal Srnský1984Ledenicena startu
252Markéta Jelínková1989Ledenicena startu
253Jana Malenová1992Hrádekpřevodem
254Petr Vilímek1993Hrádekpřevodem
255Karel Kouba1983České Budějovicena startu
256Růžena Čížková1954Slavčepřijata
257Benešová Alena1979Trhové Svinyinfocentrum
258Beneš Tomáš1980Trhové Svinyinfocentrum
259Faktorová Zdeňka1979České Budějoviceinfocentrum
260Faktorová Zuzana1982České Budějoviceinfocentrum
261Petra Fischerová1998Trhové Svinyna startu
262Iva Fischerová2001Trhové Svinyna startu
263Zdeněk Fischer1968Trhové Svinyna startu
264Petra Wölflová1976České Budějovicena startu
265Lenka Lišková1979České Budějovicena startu
266Olga Györi1975České Budějovicena startu
267Mišovičová Zuzana1977Trhové Svinyinfocentrum
268Mišovičová Terezie1959Radosticeinfocentrum
269Mišovič Vladimír1979Trhové Svinyinfocentrum
270Čermáková Adéla2004Trhové Svinyinfocentrum
271Dvořáková Jana1976Trhové Svinypřevodem
272Majerová Pavla1975Trhové Svinypřevodem
273Trajer JiříTrhové Svinyinfocentrum
274Trajerová MilenaTrhové Svinyinfocentrum
275Albert Vondrák1976České Budějovicena startu
276Lukáš Nosek1978České Budějovicena startu
277Ivana Hrabíková1967České Budějovicena startu
278Lenka Tomanová1980Adamovna startu
279Morongová Dita1975Trhové Svinyna startu
280Rošková Monika1980Rankovna startu
281Roulová Lenka1993Žárna startu
282Lejsek Jan1992Žárna startu
283Kloubková JanaŽárna startu
284Kloubek JanŽárna startu
285Kloubková AdélaŽárna startu
286Kloubková Simona1994Žárna startu
287Romana Janoštíková1968Dobrá Voda u Č. B.na startu
288Pavel Urbánek1953Dobrá Voda u Č. B.na startu
289Filisteinová Mária1980Trhové Svinyinfocentrum
290Filistein Pavel1973Trhové Svinyinfocentrum
291Filisteinová Dominika2008Trhové Svinyinfocentrum
292Filisteinová Kristýna2006Trhové Svinyinfocentrum
293Zaoralová Mirka1965České Budějovicena startu
294Pavla Jindrová1974Trhové Svinyna startu
295Jindra Michal1975Trhové Svinyna startu
296Michaela Jindrová1998Trhové Svinyna startu
297David Jindra2004Trhové Svinyna startu
298Antonín Bleha1999Horní Stropnicena startu
299Milan Šavrda1973Trhové Svinyna startu
300Soňa Šavrdová1975Trhové Svinyna startu
301Soňa Šavrdová1998Trhové Svinyna startu
302Milan Šavrda2001Trhové Svinyna startu
303Ondřej Pechoušek1988České Budějovicena startu
304Průková Lenka1980Trhové Svinyna startu
305Průka Matěj2001Trhové Svinyna startu
306Homerová Jana1999Nové Hradyna startu
307Homolková Eliška1999Nové Hradyna startu
308Kateřina Fulínová1986České Budějovicena startu
309Nocarová Zuzana1980Slavčeinfocentrum
310Nocar Stanislav1984Slavčeinfocentrum
311Jitka Plojharová1971České Budějovicena startu
312Vladimír Matějka1993Trhové Svinyna startu
313Jiří Feri1985Trhové Svinyna startu
314Bartoš Miroslav2001Trhové Svinyinfocentrum
315Roman Pytelka1985Trhové Svinypřijata
316Lenka Pytelková1980Trhové Svinypřijata
317Venský Rudolf1981Trhové Svinyinfocentrum
318Valeš Frantisek1978Trhové Svinyinfocentrum
319Vejskrab Petr1962Mladošoviceinfocentrum
320Valutová Hedvika1995Trhové Svinyinfocentrum
321Valutová Miroslava1993Trhové Svinyinfocentrum
322Vondrušová Petra1993Trhové Svinyna startu
323Vondrušová Vlasta1970Trhové Svinyna startu
324Kodrasová Dana1971Trhové Svinyna startu
325Hořejšová Pavla1973Trhové Svinyna startu
326Petrová Dagmar1966Trhové Svinyna startu
327Valut Petr1972Trhové Svinyna startu
328Kodras František1969Trhové Svinyna startu
329Vondruš Pavel1969Trhové Svinyinfocentrum
330Jiří Beneda1988Ledenicena startu
331Dagmar Kulhanová1982Trhové Svinypřijata
332Radek Kulhan1976Trhové Svinypřijata
333Marcela Krollová1961Litvínovicena startu
334Petr Kroll1960Litvínovicena startu
335Hana Dvořáková1966České Budějovicena startu
336Václav Dvořák1959České Budějovicena startu
337Petra Sokolíková1974Srubecna startu
338Josef Sokolík1958Srubecna startu
339Stará Jitka1966Hluboká nad Vltavouna startu
340Šimák Karel1960Trhové Svinyinfocentrum
341Baštýřová Hana1968Trhové Svinyinfocentrum
342Princ Miroslav1959Trhové Svinyinfocentrum
343Buřič Josef1973Olešniceinfocentrum
345Buřičová Jitka1971Olešniceinfocentrum
346Koptová JanaOlešniceinfocentrum
347Jana Vodáková1973Včelnápřijata
348Lada Trajerová1973Borekpřijata
349Hana Votrubová1976Borekpřijata
350Jana Voráčková1975Borekpřijata
351Hana Voráčková1972Včelnápřijata
352Jiřina Průšová1987Slavčena startu
353Alena Tripesová1965Slavčena startu
354Romana Klišíková1983Slavčena startu
355Iveta Kleinová1972Trhové Svinyna startu
356Denisa Kleinová2002Trhové Svinyna startu
357Ludvík Klein1972Trhové Svinyna startu
358Lukáš Klein1993Trhové Svinyna startu
359Veronika Výborná1994Trhové Svinyna startu
360Jiří Janda1978Český Krumlovna startu
361Dana Zdrhová1970České Budějovicena startu
362Iva Dibitanzlová1992Trhové Svinypřevodem
363Ivana Dibitanzlová1968Trhové Svinypřevodem
364Jaroslav Dibitanzl1967Trhové Svinypřevodem
365Vladislav Bureš1991Ledenicena startu
366Václav Janouch1973Srubecna startu
367Dagmar Veithova1971Štěpánovicena startu
368Barbora Vařejková1976Český Krumlovna startu
369Jiří Pokorný 1977Český Krumlovna startu
370Šlajs Štěpán1980Slavčena startu
371Candrová Martina1981Slavčena startu
372Steinbauer Filip2003Rejtana startu
373Petra Kolářová1979Český Krumlovna startu
374Jílek Martin1982Český Krumlovna startu
375Vendula Pláňková1993Štěpánovicena startu
376Monika Papoušková1974České Budějoviceinfocentrum
377Tereza Papoušková2007České Budějoviceinfocentrum
378Lucie Bublíková1983Český Krumlovna startu
379Jiří Kubák1945Srubecinfocentrum
380Dvořáčková Iveta1975Sv. Jan nad Malšína startu
381Viktorinová Iveta2004Sv. Jan nad Malšína startu
382Jana Valeková1978Borovanyna startu
383Josef Holub1959Kaplicena startu
384Viktorin Ladislav2005Sv. Jan nad Malšína startu
386Jan Prachař1980Trhové Svinyna startu
387Hanzlíková Ivana1965Trhové Svinyna startu
388Strachotová Marie1968Žárna startu
389Zemanová Jana1973Nové Hradyna startu
390Erhartová Jana1983České Budějovicepřijata
391Erhart Jan1983České Budějovicepřijata
392Mejda Vít1983České Budějovicepřijata
393Vaníčková Monika1982České Budějovicepřijata
394Pavla Toulová1978Dvory nad Lužnicína startu
395Denisa Turková1989Třebečna startu
396Jan Bednář1991Trhové Svinypřevodem
397Radim Dobeš1991Trhové Svinyna startu
398Markéta Čápová1976České Budějovicena startu
399Miloslav Čáp1969České Budějovicena startu
400Šárka Hrušková1999Rejtana startu
501Ludmila Radová1989Borovanyna startu
502Martina Strusková1968České Budějovicena startu
503Šárka Homolková1970Český Krumlovpřijata
504Kateřina Homolková1989Český Krumlovpřijata
505Markéta Homolková1992Český Krumlovpřijata
506Marta Slámová1964Chvalšinypřijata
507Radka Krygarová1989České Budějovicepřijata
508Randa Pavel1964Trhové Svinyinfocentrum
509Randová Dana1971Trhové Svinyinfocentrum
510Schreibová Martina1974Srubecna startu
511Čermínová Ludmila1977České Budějovicena startu
512Marková Hana1973Střížovna startu
513Bočková Martina1975České Budějovicena startu
514Boček Zdeněk1975České Budějovicena startu
515Bočková Natálie1999České Budějovicena startu
516Bočková Nela2004České Budějovicena startu
517Zmeškal Karel1976Rejtana startu
518Ryba Miroslav 1982Olešnicena startu
519Syrovátka Miroslav1984České Budějovicena startu
520Monika Kubešová1987Hůryna startu
521Andrea Tetíková1980Lomnice nad Lužnicína startu
522Klára Puchingerová1992Čížkrajiceinfocentrum
523Martina Brousková1992Rejtainfocentrum
524Jindra Lubomír1954Trhové Svinyinfocentrum
525Jindrová Milada1954Trhové Svinyinfocentrum
526Veronika Švejdová1992Rudolfovna startu
527Martin Gunzel1984České Budějovicena startu
528Soukup David1982Trhové Svinyna startu
529Soukupová Alena1989Trhové Svinyna startu
530Chytrová Simona1975Trhové Svinyna startu
531Matoušková Marie1975České Budějovicena startu
532Rolínková Lenka1980Trhové Svinyna startu
533Svědínková Michaela1969České Budějovicena startu
534Hamadejová Eliška2002Trhové Svinyna startu
535Hamadejová Libuše2005Trhové Svinyna startu
537Šárka Schwarzová1966Olešnicepřevodem
538Zdeněk Rosenzweig1984Trhové Svinyna startu
539Veronika Průková1988Bukvicena startu
540Ivana Zemanová1987České Budějovicena startu
541Bára Čermínová2004České Budějovicena startu
542Natálie Plojharová2003České Budějovicena startu
543Kateřina Lavičková1994Trhové Svinyna startu
544Barbora Kubů1987České Budějovicena startu
545Petr Plojhar1970Ledenicena startu
546Iva Plojharová1973Ledenicena startu
547Petra Plojharová2003Ledenicena startu
548Lenka Krýdlová1984Rudolfovna startu
549Miloslav Marek1991Trhové Svinyna startu
550Martin Hamberger1985Trhové Svinyinfocentrum
551Nový Jan1983Otěvěkna startu
552Nová Vlaďka1984Otěvěkna startu
553Caletka Ondřej1978Češnovicena startu
554Kvasničková Šárka1977Čejkovicena startu
555Zavřelová Lenka1978Čejkovicena startu
556Prachař Ladislav1975Trhové Svinyinfocentrum
557Prachařová Martina2005Trhové Svinyinfocentrum
558Slezáková Šárka1974Větřnína startu
559Slezáková Adéla2006Větřnína startu
560Slezáková Barbora2010Větřnína startu
561Jaroslav Hruška1996Třebečna startu
562Luboš Marek1996Trhové Svinyna startu
563Adam Odvárka1995Třebečna startu
564Caisová Hana1987Slavčeinfocentrum
565Tomek Miroslav 1985Slavčeinfocentrum
566Mikeš Antonín1990Pořešínna startu
567Michaela Burdová1993Sokolovna startu
568Jan Rabas1979Prahana startu
569Pavla Rabasová1981České Budějovicena startu
570Marek Muller1986České Budějovicena startu
571Jaroslav Hrubý1978České Budějovicena startu
572Víťa Krichl1981České Budějovicena startu
573Jitka Volfová1973Ledenicepřevodem
574Šnokhaus Karel1992Trhové Svinyinfocentrum
575Nováčková Nikol1983Trhové Svinyinfocentrum
576Eibl Michal1983Jankovinfocentrum
577Padertová Kamila1982Trhové Svinyinfocentrum
578Kunz Martin1988Trhové Svinypřijata
579Kunzová Pavla1989Hlubobá n/Vltavoupřijata
580Ivana Pecková1969Ledenicena startu
581Eva Máchová1975Ledenicena startu
582Lenka Kovářová1975Plzeňna startu
583Klára Vocetková1974České Budějovicena startu
584Samuel Lavička2003Rejtainfocentrum
585Jiří Svoboda1967České Budějovicepřijata
586Karel Martschini1993Trhové Svinyna startu
587Adam Zluky1985Trhové Svinyna startu
588Jana Zlukyová1985Trhové Svinyna startu
589Markéta Babecová1992České Budějoviceinfocentrum
590Bára Machová2004Olešnicena startu
591Jitka Volfová1973Ledenicepřevodem
592Růžena Rezková1985Suchdol nad Lužnicína startu
593Aneta Rezková1996Suchdol nad Lužnicína startu
594Kamila Sesztáková1985Prahana startu
595Anna Lísalová1984Vyšší Brodna startu
596Tomáš Parkos1970České Budějovicena startu
597Hana Parkosová1977České Budějovicena startu
598Petra Lavičková1978Trhové Svinyna startu
599Adélka Kulhanová2007Trhové Svinyinfocentrum
600Pavla Maříková2003Slavčena startu
601Jana Trajerova2003Slavčena startu
602Lucie Dvořáková2003Slavčena startu
604Trajer David2003Slavčena startu
605Milena Malenová1972Jaroměřice nad Rokytnouna startu
606Jan Koclíř2000Trhové Svinyna startu
607Jana Česáková1984Trhové Svinyna startu
608Radek Tichý1982České Budějovicena startu
609Petra Řehořová1980Srubecna startu
610Lucie Křesinová1991České Budějovicena startu
611Martin Štěpánek2001Trhové Svinyna startu
612Růžena Kubáková1944Srubecinfocentrum
613Tomisová Alena1979Větřnína startu
614Kristýnka Váchová2010Větřnína startu
615Šárka VáchováVětřnína startu
616Šmalinská Hana1959Rožmitál na Šumavěna startu
617Řepová Věra1959Český Krumlovna startu
618Klein Ladislavna startu
619Štěpán Tesárek1983České Budějovicena startu
620Jan ČernýČeské Budějovicena startu
621Kurali Josef1969Trhové Svinyinfocentrum
622Kuraliová Eliška1968Trhové Svinyinfocentrum
623Zelený JaroslavČeské Budějovicena startu
624Petrů LadislavČeské Budějovicena startu
625Dvořáková VeronikaČeské Budějovicena startu
626Lošková Martina1990Jílovicena startu
627Fráně Pavel1990Jílovicena startu
628Kůčera Ladislav1960Svatá Trojicena startu
629Charvátová Romana1985Trhové Svinyna startu
630Šímová Michaela1979Nová Vesna startu
631Kubák Jiří1945Srubecna startu
632Monczková Renata1964Zalinyna startu
633Petrášková Lenka1966České Budějovicena startu

Turistický 12 km
Startovní č.Jméno a příjmeníRočníkMěstoPlatba
1Buřičová1968Trhové Svinyna startu
2Buřič1963Trhové Svinyna startu
3Kateřina Jandová2000Rankovna startu
4Martin Babický2002Rankovna startu
5Milan Borovka1973Trhové Svinyinfocentrum
6Lucie Borovková1986Trhové Svinyinfocentrum
7Lucie Borovková2015Trhové Svinyinfocentrum
8Vacková Ivona1952Olešniceinfocentrum
9Mikolášová Eva1950Dvorecinfocentrum
10Mikešová Jana1975Trhové Svinyna startu
11Čechová MarieOlešnicena startu
12Mikeš Vladimír1997Trhové Svinyna startu
13Popelová Miroslava1992Trhové Svinyna startu
14Ing.Miroslav Kálal 1965České Budějovicepřevodem
15Filková Alena1958Trhové Svinyinfocentrum
16Filek Čestmír1954Trhové Svinyinfocentrum
17Šindelířová Jana1948Trhové Svinypřevodem
18Dvořáková Bára2008Trhové Svinypřevodem
19Kocmichová Ivana1957Trhové Svinyinfocentrum
20Filipčíková JanaTrhové Svinyinfocentrum
21Fillipčíková JanaTrhové Svinyinfocentrum
22Filipčík JosefTrhové Svinyinfocentrum
23Fojtů Dana1960Trhové Svinyinfocentrum
24Bebčáková Nikola1991Trhové Svinyinfocentrum
25Bebčáková Marcela1969Trhové Svinyinfocentrum
26Bartyzalová Jana1959Trhové Svinyna startu
27Průková Tereza2003Trhové Svinyna startu
28Bebčáková Anna1949Trhové Svinyinfocentrum
29Průková Jaroslava1945Trhové Svinyinfocentrum
30Špirhanzlová Jana1981Trhové Svinyinfocentrum
31Špirhanzl Karel1983Trhové Svinyinfocentrum
32Špirhanzl Adam2004Trhové Svinyinfocentrum
33Špirhanzl Kryštof2009Trhové Svinyinfocentrum
34Špirhanzlová Ludmila1953Trhové Svinyinfocentrum
35Koišová Olga1959Olešniceinfocentrum
36Koišová Renata1978Horní Stropniceinfocentrum
37Koiš David2000Horní Stropniceinfocentrum
38Koiš David1979Horní Stropniceinfocentrum
39Koiš Jan2006Horní Stropniceinfocentrum
40Bc.Daniela Bukovská1989České Budějovicepřevodem
41Květoslava Mládková1962České Budějovicepřevodem
42Martina Vinklárková1983Trhové Svinyna startu
43Petr Vinklárek1979Trhové Svinyna startu
44Harazimová Marie1950Trhové Svinyinfocentrum
45Kateřina Korejsová1992Trhové Svinyna startu
46Valutová Otýlie1964Trhové Svinyinfocentrum
47Fišerová Věra1951Trhové Svinyinfocentrum
48Špírková Jana1962Trhové Svinyinfocentrum
49Valut František1943Trhové Svinyinfocentrum
50Valutová Marie1944Trhové Svinyinfocentrum
51Krátká Marie1944Trhové Svinyinfocentrum
52Marie Hambergerová1986Trhové Svinyna startu
53Jitka Sezemská1969České Budějovicena startu
54Pavla Polívková1970Ohrazenína startu
55Stodolovská Marcela1971Trhové Svinyna startu
56Stodolovský Jan1969Trhové Svinyna startu
57Morongová RomanaSlavčena startu
58Morong ŠtefanSlavčena startu
59Kubínová Markéta1988Horní Stropnicena startu
60Helena Matějková1966Trhové Svinyna startu
61Helena Krátká1945Trhové Svinyna startu
62Marie Marková1971Trhové Svinyna startu
63Marie Marková2009Trhové Svinyna startu
64Dana Matějková1990Trhové Svinyna startu
65Tvarohová Hana1955Rejtainfocentrum
66Tvarohová Katka2003Rejtainfocentrum
67Ptáčníková Jaroslava1972Trhové Svinypřevodem
68Ježková Dita1973Trhové Svinyna startu
69Ježková Aneta2004Trhové Svinyna startu
70Zmeškal František1970Trhové Svinyna startu
71Duda Karel1951Rejtainfocentrum
72Dudová Irena1961Rejtainfocentrum
73Bejdáková Tereza2007Rejtainfocentrum
74Eiblová Marie1959Trhové Svinyinfocentrum
75Eibl Jaroslav1959Trhové Svinyinfocentrum
76Trajerová Eliška2010Trhové Svinyinfocentrum
77Springle Marek1991Miroslavna startu
78Jana Schulzová1973Borovanyna startu
79Milan Schulz1965Borovanyna startu
80Jitka Šimečková1971Křemžena startu
81Radek Šimeček1971Křemžena startu
82František Jaklovský1948České Budějovicena startu
83Marie Jaklovská1948České Budějovicena startu
84Eliška Jaklovská2005České Budějovicena startu
85Bára Jaklovská2007České Budějovicena startu
86Marcel Sláma1978Otěvěkna startu
87Dagmar Mikešová1976Otěvěkna startu
88Daniel Sláma2008Otěvěkna startu
89Filip Sláma2011Otěvěkna startu
90Eliška Pitálková1980Borovanypřijata
91Jan Pitálek1980Borovanypřijata
92Terezie Pitálková2014Borovanypřijata
93Anna Pitálková2009Borovanypřijata
96Eduard Pitálek2012Borovanypřijata
94Jiří Klimeš1948České Budějovicena startu
95Marie Klimešová1949České Budějovicena startu
97Samková Jaroslava1975Větřnína startu
98Mižurová Hana2008Větřnína startu
99Korbelová Zdena1952Kaplicena startu
100Švec Václav1986Rudolfovna startu
101Štojdlová Jitka1984Trhové Svinypřevodem
102Štojdl Bedřich1953Trhové Svinypřevodem
103Bednář MiroslavČeský Krumlovpřevodem
104Bednář MatyášČeský Krumlovpřevodem
105Bednářová MarieČeský Krumlovpřevodem
106Syrovátková DenisaČeské Budějovicepřevodem
107Jana Carová1952Vidovna startu
108Zdeněk Reitinger1962Vidovna startu
109Zdena Konečná1953České Budějovicena startu
110Marie Staňková1980Žabčicepřevodem
111Lukáš Staněk1980Žabčicepřevodem
112Hana Staňková2011Žabčicepřevodem
113Jitka Staňková2008Žabčicepřevodem
114Tomandlová JaroslavaLedenicena startu
115Tomandl MiroslavLedenicena startu
116Petr Payer1976České Budějovicena startu
117Petra Payerová1976České Budějovicena startu
118Tomáš Payer2010České Budějovicena startu
119Martin Payer2013České Budějovicena startu
120Václava Dobešová1967Doubravicepřijata
121Robert Mejta1974Doubravicepřijata
123Marcela Lazarova1972České Budějovicepřijata
122Milan Klojda1972České Budějovicepřijata
124Jana Musilová1960Trhové Svinyna startu
125Bc.Lenka Musilová1988Trhové Svinyna startu
126Jan Beníšek1988Dvory nad Lužnicína startu
127Korčaková Věra1972Trhové Svinyinfocentrum
128Korčaková Kateřina1999Trhové Svinyinfocentrum
129Marek Musil2005Otěvěkna startu
131Michaela Kuchová1976České Budějovicepřijata
132Dagmar Kaftanová1976Nové Hradyna startu
133David Kaftan1974Nové Hradyna startu
134Jana Kaftanová2007Nové Hradyna startu
135Josef Kaftan2005Nové Hradyna startu
136Tomáš Vitha1973České Budějovicepřijata
137Jana Heřmanská1980České Budějovicepřijata
138Filip Vitha2002České Budějovicepřijata
139Matyáš Vitha2004České Budějovicepřijata
140Lustová Anděla1949Trhové Svinyna startu
141Steinbauerová Jaroslava1952Rejtana startu
142Jiří Truhlář1951České Budějovicena startu
143Kalinová Jiřina1953České Budějoviceinfocentrum
144Hájek Jan1952České Budějoviceinfocentrum
145Bednář Josef1943České Budějoviceinfocentrum
146Borovková Věra1952České Budějoviceinfocentrum
147Latková Zdeňka1954České Budějoviceinfocentrum
148Latková Denisa2006Branišovinfocentrum
149Latková Natálie2002Branišovinfocentrum
150Vachtová Zdeňka1945České Budějoviceinfocentrum
151Matějková Jana1949České Budějoviceinfocentrum
152Valenta Miroslav1953České Budějoviceinfocentrum
156Ondřej Švec2007Rudolfovna startu
157Ludmila Homolková1995Volyněna startu
153Petrášková Kateřina1991Trhové Svinyinfocentrum
154Hejman Martin1988Trhové Svinyinfocentrum
155Jandová Marie1950Trhové Svinyinfocentrum
158Ondřáš Jindřich1970Borovanyinfocentrum
159Ondrášová Marta1978Borovanyinfocentrum
161Ondrášová Štěpánka2006Borovanyinfocentrum
160Ondráš Martin2002Borovanyinfocentrum
169Jitka Krebsová1973Trhové Svinyna startu
162Novotná Hana1954Trhové Svinyinfocentrum
163Lenková Natálie2006Trhové Svinyinfocentrum
164Mojhová Zdeňka1973Trhové Svinyinfocentrum
165Janouchová Iva1978Trhové Svinyinfocentrum
166Janouch Zbyňek1977Trhové Svinyinfocentrum
167Janouchová Šárka2006Trhové Svinyinfocentrum
168Janouchová Jitka1973Trhové Svinyinfocentrum
170Dana Mužíková1961Srubecna startu
171Jan Mužík1960Srubecna startu
172Procházková Markéta1980Trhové Svinyinfocentrum
173Smolík Hubert2006Trhové Svinyinfocentrum
174Smolíková Markéta2011Trhové Svinyinfocentrum
175Zdeněk Slavík1979České Budějovicena startu
176Štěpán Slavík2008České Budějovicena startu
177Šarlota Slavíková2004České Budějovicena startu
178Markéta Vaněčková1977České Budějovicena startu
179Klímová Tereza2006Rejtainfocentrum
180Jana Jindrová1951Borovanyna startu
181Vendulka Kotlíková2008Borovanyna startu
182Šárka Bouchalová1981Vitějovicena startu
183Zuzanka Kotlíková2014Borovanyna startu
184Lenka Chromčáková 1963Trhové Svinyna startu
185František Chromčák1964Trhové Svinyna startu

Poslední aktualizace seznamu: 28. 4.

HTML 5 CSS 3