Používáte zastaralý prohlížeč, pro správnou funkci jej aktualizujte nebo použijte jiný.
Trhovosvinenská 50-55
Úvod Registrace Mapa s trasou Účastníci Fotogalerie

Trhovosvinenská 77, 3. ročník - 2017


Výsledky 2017:

Startovalo se v 5:08 hodin.

Účastník Čas
Pořadí Jméno a příjmení Město Ročník Spolí (22) Štěpánovice (41) Zborov (61) Cíl (78) Celkem
1. Martin Brožka Trhové Sviny 1969 7:21 9:23 12:04 14:31 9:23
2. Martin Hrubý Český Krumlov 1973 7:33 9:45 12:36 14:56 9:48
3. Milan Čaloud Větřní 1969 7:32 9:45 12:35 15:04 9:56
4. Antonín Felenda Trhové Sviny 1958 7:43 10:01 12:59 15:36 10:28
5. Alice Flíčková Zliv 1970 7:41 10:34 14:29 17:25 12:17
5. Martina Veselá Č.Budějovice 1972 7:41 10:34 14:29 17:25 12:17
6. Petr Selner Tábor 1974 7:53 10:24 14:10 17:35 12:27
7. Jana Burešová Novosedly nad Než. 1967 7:53 10:45 14:52 18:27 13:19
7. Miroslav Bureš Novosedly nad Než. 1960 7:53 10:45 14:52 18:27 13:19
8. Jan Kahoun Třebeč 1988 8:01 12:00 15:28 19:45 14:37
9. Tomáš Krebs Trhové Sviny 1972 8:33 11:39 15:58 19:53 14:45
10. Šárka Hýsková Č.Budějovice 1964 7:56 10:51 15:54 20:27 15:19
10. Gabriela Svaříčková Dobrá Voda u Č.B. 1974 8:51 12:21 16:28 20:27 15:19
11. Ladislav Hruška Rejta 1968 8:51 12:21 16:28 20:28 15:20
11. Jiří Trajer Trhové Sviny 1991 8:51 12:15 16:28 20:28 15:20
11. David Manhal Ledenice 1975 8:39 12:10 16:28 20:28 15:20
12. Renata Bílková Olešnice 1979 8:52 12:19 16:33 20:29 15:21
12. Marek Bílek Olešnice 1976 8:52 12:19 16:33 20:29 15:21
13. Vladimír Smolík Trhové Sviny 1969 8:55 12:22 16:51 21:20 16:12
14. Jan Šnejda Trhové Sviny 1986 8:49 12:44 17:50 21:55 16:47
14. Jakub Kocina Trhové Sviny 1985 8:49 12:44 17:50 21:55 16:47
15. Josef Červíček Otěvěk 1975 9:35 13:36 18:58 23:32 18:24
16. Martina Bumbová Č.Budějovice 1969 9:14 13:31 18:40 DNF-Zborov DNF
17. Petr Vosejpka Č.Budějovice 1965 9:14 13:31 18:40 DNF-Zborov DNF
17. Milan Hankovec Strakonice 1960 9:35 13:36 18:58 DNF-Zborov DNF
18. Mirek Bonešický Č.Budějovice 1992 8:01 12:00 DNF-Mrhal DNF DNF
19. Iveta Turková Č.Budějovice 1973 8:50 13:28 DNF-Jivno DNF DNF
20. David Růžička Č.Budějovice 1982 9:35 13:36 DNF-Štěpánovice DNF DNF
21. Pavel Schandel Ledenice 1987 9:45 není není DNF DNF-10km do cíle
21. Pavel Cukr Ledenice 1987 9:45 není DNF DNF DNF-10km do cíle
21. Jaromír Látal Suchdol nad Lužnicí 1985 9:45 není DNF DNF DNF-10km do cíle
22. Pavlína Macalíková Trhové Sviny 1984 není není DNF-Štěpánovice DNF DNF
22. Libuše Masárová Otěvěk 1981 není není DNF-Štěpánovice DNF DNF

Celkem 33 účastníků, 11 nedošlo do cíle. Turistických tras se zúčastnilo 263 lidí na 26 km a 168 osob na 12 km. Na 3. ročníku startovalo celkem 464 lidí.

HTML 5 CSS 3